Aktualności

Sopelek laureatem!

29.08.2017

W dniach 7.08.-18.08.2017 r. odbywał się plebiscyt kulinarny Mistrzowie Smaków, gdzie czytelnicy Nowej Trybuny Opolskiej oddawali swoje głosy w kategorii Najlepsze Lody Roku. 27.08.2017 r. na scenie Festiwalu Opolskich Smaków na opolskim Rynku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, gdzie firma Sopelek odebrała swoją za zajęcie I miejsca na szczeblu wojewódzkim.

Zamknęliśmy dwa punkty!

03.10.2016

Wraz z końcem sezonu zamknęliśmy lokal na ul. Spychalskiego, oraz punkt sprzedaży na Dambonia. Wciąż jeszcze możecie spróbować naszych lodów włoskich na ul. Krakowskiej i 1 Maja. Przez cały rok zapraszamy do naszych lokali!

Już wkrótce nowy lokal w Opolu

19.04.2016

Na sopelkowej mapie Opola już wkrótce pojawi się kolejny nasz punkt. Lodziarnio-kawiarnia Sopelek powstanie w CH Karolinka przy ul. Wrocławskiej i wzbogaci ofertę foodcourt'u miejscowego centrum handlowego, które z chęcią odwiedzają mieszkańcy Opola, ale też całego województwa. Otwarcie zaplanowane jest najpóźniej na 1 sierpnia 2016 r.

Otwarcie Sopelka w Głogowie

17.03.2016

W dniu dzisiejszym, wraz z otwarciem nowopowstałej Galerii Glogovia w Głogowie, otwarty został kolejny na mapie Polski lokal Sopelek. Wszystkich Głogowian, okolicznych mieszkańców i nie tylko - serdecznie zapraszamy na nasze pyszne lody własnej produkcji oraz wiele innych propozycji z kart menu Sopelka.

Nowy lokal na Malince w Opolu

20.02.2016

Nowy lokal Sopelek na terenie Opola został otwarty. Nowa lokalizacja naszej lodziarni to Osiedle Malinka, przy ul. Bielskiej 13-21 (obok Polo Marketu). Mamy nadzieję, że pozwoli to częściej cieszyć się smakiem lodów Sopelek mieszkańcom tej części miasta. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do soboty od 10:00-21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Sopelek na Opolskim Festiwalu

05.06.2015

Na tegorocznej edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wszyscy widzowie, goście oraz uczestnicy będą mogli smakować naszych lodów, ponieważ tradycyjnie punkt w Opolskim Amfiteatrze będzie serwował pyszne lody własnej produkcji. Punkt znajduje się na 1. poziomie (tzw. pergola) budynku Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, po prawej stronie.

Sopelek na Dni Opola

22.04.2015

Podczas tegorocznych Dni Opola trwających 23-26 kwietnia Lodziarnie Sopelek biorą udział w akcji "Opole 50% taniej"! Zapraszamy na puchar Advocaat w cenie obniżonej o 50%.
Ponadto podczas koncertów w Amfiteatrze Opolskim z tej okazji zapraszamy do naszego punktu na coś pysznego!

Karta Rodziny i Seniora

21.04.2015

Lodziarnie Sopelek zostały Partnerem programu "Opolska Karta Rodziny i Seniora". Od dziś jest ona honorowana we wszystkich naszych punktach w Opolu. Serdecznie zapraszamy do nas rodziny wielodzietne oraz osoby starsze, dla których przewidziany jest specjalny rabat.

Poszukujemy pracowników

27.01.2015

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy kandydatów do pracy w Lodzianiach Sopelek. Zainteresowany naszą ofertą? CV zostawiać można we wszystkich lokalach Sopelek w Opolu lub przesyłać na adres: rekrutacja@sopelek.com.pl.

Wsparcie Fundacji DOM

17.11.2014

W naszych lokalach przy Krakowskiej, 1-go Maja oraz w Solaris Center zakupić można obrazy wykonane przez podopiecznych Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na finansowe wsparcie Fundacji. Dodatkowo do każdego obrazu dodajemy bon podarunkowy o wartości 10zł do wykorzystania u nas. Więcej informacji

Smaki na dziś

17.01.2018

1-go Maja: okienko nieczynne
Krakowska: okienko nieczynne

Spychalskiego: lokal nieczynny
Dambonia: lokal nieczynny

facebook.com/LodziarnieSopelek