Aktualności

Otwieramy się na wiosnę w Zawadzie

Najlepsze lody w mieście już niedługo także poza miastem! Już 14 kwietnia wielkie otwarcie nowego Sopelka – tym razem w Zawadzie. Tego dnia całe menu objęte zostanie 50% rabatem. Dla pierwszych 50 klientów przygotowaliśmy bony zakupowe w prezencie do zamówienia!

Nowy Sopelek w Solaris Center

W Solaris Center powstał nowy Sopelek! Zmieniliśmy nie tylko lokalizację – przy wejściu od strony ul. Sienkiewicza – ale też wystrój i aranżację wnętrza. Zapraszamy do naszego przytulnego lokalu!

30 lat tradycji

Minęło już 30 lat odkąd w 1988 roku otworzyliśmy pierwszą lodziarnię na ul 1 Maja! Od tego czasu Sopelek rozprzestrzenił się na ogromną skalę nie tylko w Opolu, ale także poza jego granicami. Obecnie posiadamy 5 stałych lokali na terenie miasta oraz 3 sezonowe. Nasze lody znajdziecie również w Ciechanowie, Kutnie i Głogowie. W planach są już kolejne lokalizacje… W związku z okrągłym jubileuszem 2018 rok będzie obfitował w wiele niespodzianek dla naszych klientów. Spodziewajcie się też hucznych urodzin!

Sopelek laureatem!

W dniach 7.08.-18.08.2017 r. odbywał się plebiscyt kulinarny Mistrzowie Smaków, gdzie czytelnicy Nowej Trybuny Opolskiej oddawali swoje głosy w kategorii Najlepsze Lody Roku. 27.08.2017 r. na scenie Festiwalu Opolskich Smaków na opolskim Rynku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, gdzie firma Sopelek odebrała swoją za zajęcie I miejsca na szczeblu wojewódzkim.

Karta Rodziny i Seniora

Lodziarnie Sopelek zostały Partnerem programu "Opolska Karta Rodziny i Seniora". Od dziś jest ona honorowana we wszystkich naszych punktach w Opolu. Serdecznie zapraszamy do nas rodziny wielodzietne oraz osoby starsze, dla których przewidziany jest specjalny rabat.

Poszukujemy pracowników

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy kandydatów do pracy w Lodzianiach Sopelek. Zainteresowany naszą ofertą? CV zostawiać można we wszystkich lokalach Sopelek w Opolu lub przesyłać na adres: rekrutacja@sopelek.com.pl.

Wsparcie Fundacji DOM

W naszych lokalach przy Krakowskiej, 1-go Maja oraz w Solaris Center zakupić można obrazy wykonane przez podopiecznych Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na finansowe wsparcie Fundacji. Dodatkowo do każdego obrazu dodajemy bon podarunkowy o wartości 10zł do wykorzystania u nas. Więcej informacji

Smaki na dziś

12.11.2019

Solaris: waniliowe
1-go Maja: nieczynne, zapraszamy do kawiarni
Krakowska: nieczynne, zapraszamy do kawiarni
Spychalskiego: nieczynne
Dambonia: nieczynne

facebook.com/LodziarnieSopelek